Galinio automobilio stiklo tamsinimo procedūra

Autorius: Karolis Kategorija: Tutorials Sukurta: 2015-05-28 Paspaudimai: 2729 Komentarai: 0

1. Sumaišykite skystą muilą su vandeniu ir šiuo mišiniu pripildykite purkštuvą. Sušlapinkite automobilio stiklą iš išorės, nušveiskite kempine ir nubraukite vandenį langų valytuvu. Kraštuose likusį vandenį su nešvarumais nuvalykite popieriniais rankšluosčiais. 

2. Išmatuokite automobilio galinį stiklą išorėje ir išpjaukite šiek tiek didesnį gabalą tamsinimo plėvelės. Dar kartą sušlapinkite stiklą, uždėkite tamsinimo plėvėlę ir nupjaukite perteklių kraštuose. 

3. Braukle perbraukite horizontaliai per stiklo vidurį ir ištumkite vandenį. Taip prispausite plėvelę ir ji neslankios. Likusį vandenį stumkite nuo centro kraštų link palikdami tik vertikalias tamsinimo plėvelės raukšles. Elektrine orpūte šildykite susidariusias vertikalias plėvelės raukšles nuo centro į kraštus ir brauklės pagalba suformuokite plėvelę pagal stiklo išlenkimą taip, kad ji priglustų. Formuokite kol neliks raukšlių ir plėvelė bus prigludusi pagal automobilio stiklo formą.

4. Automobilio viduje šviestuvu apšvieskite stiklo kraštus ir išorėje matydami suformuotos plėvelės perteklių – nupjaukite. Nupjauti reikėtų nedaugiau 2-3 mm už skaidraus stiklo kraštų, kad užklijavus plėvelę neliktų šviesių tarpų. 

5. Nuimkite suformuotą plėvelę nuo stiklo. Vidinę stiklo pusę sušlapinkite, kempine nušveiskite nešvarumus ir nubraukite vandenį langų valytuvu. Kraštuose likusį vandenį nuvalykite popieriniais rankšluosčiais. 

6. Nušveitę stiklą dar kartą jį sušlapinkite ir nuo suformuotos tamsinimo plėvelės plėšdami apsauginį skluosnį purkškite vandeniu. Nuplėšę apsauginį sluoksnį, uždėkite plėvelę vidinėje automobilio stiklo pusėje ir įsitikinkite ar plėvelė yra tikslioje vietoje bei rankomis išlyginkite didžiausias susidariusias raukšles. 

7. Uždėtą ir išlygintą plėvelę sušlapinkite ir braukle stumkite vandenį nuo centro kraštų link. Jei reikia, kartokite 2-3 kartus kol plėvelė prisiklijuos. 

8. Elektrine orpūte šildykite stiklo kraštus iš lauko pusės ir braukle prispauskite vietas kuriose plėvelės kraštai neprilipo. Kartokite kol plėvelė visiškai prisiklijuos.

Komentuoti

Saugos kodas


Įsigykite dovanų kuponą!

Suteikite savo draugui unikalią dovaną.

24/7 Klientų aptarnavimas

Iškilus klausimams nedvejodami susisiekite su mumis.