D.U.K.

 1. Kaip matuojama plėvelė?
  Plėvelė matuojama bėginiais metrais. Prekės kiekyje turi būti nurodomas Jums reikalingas plėvelės metražas.
   
 2. Kaip reikia klijuoti plėvelę?
  Plėvelė yra klijuojama per vandenį. Kruopščiai nuvalykite stiklą, tuomet į litrą vadnens įpilkite 5 lašus indų plovimo skysčio. Vėl išpurškite stiklą. Nuimkite apsauginį plėvelės sluoksnį ir apipurkškite plėvelę. Uždėkite plėvelę ant stiklo ir vėl apipurškite vandeniu plėvelę. Išstumdykite su stiklų valymo įrankiu esantį vandenį, kad plėvelės padetis nebesikoreguotu paleidus. Atsargiai apipjaukite plėvelės nereikalingus likučius palei paketo kraštuose esančias gumytes. Tuomet baikite pilnai išstumdyti likusį vandenį iš po plėvelės. Paimkite mentelę (galima naudoti ir bet kokią plastikinę kortelę), apviniokite ją vienkartiniu rankšluosčiu ir prispauskite plėvelės kraštus.
   
 3. Kaip tinkamai pasirinkti veidrodinę plėvelę lauko stiklo paketams?
  Jeigu pas Jus yra sumontuoti paprasti dviejų stiklo paketai galite naudoti bet kokią plėvelę. Jeigu pas jus sumontuotas stiklo paketas turintis selektyvą arba trijų stiklų paketas galima klijuoti tik išorinę plėvelę. Kitu atveju galite sukelti stiklui termo šoką kurio pasekoje Jums sutruktų stiklas.
   
 4. Pas mus yra paklijuota veidrodinė plėvelė. Tačiau tamsiu paros metu uždegus šviesą viskas iš lauko pusės matoma kas yra viduje. Kodėl?
  Taip veidrodinė plėvelė turi savybę atspindėti atpindėti iš tos pusės kur yra daugiau apšvietimo.

Įsigykite dovanų kuponą!

Suteikite savo draugui unikalią dovaną.

24/7 Klientų aptarnavimas

Iškilus klausimams nedvejodami susisiekite su mumis.